Chemelek.cz
 

Navržen profesionály pro profesionály

Pro zajištění maximální věrnosti byl nový systém zkonstruován s využitím zobrazovacích metod, především výsledků vyšetření reálných pacientů na počítačovém tomografu (CT).

Dýchací cesty jsou odlity z jednoho kusu materiálu. Celistvá a hladká konstrukce bez jakýchkoliv spojů poskytuje vysokou a realistickou funkčnost výrobku.

Modelové dýchací cesty jsou vyráběny z polymerového plastu, který poskytuje taktilní zpětnou vazbu při zavádění nejrůznějších pomůcek pro zajištění dýchacích cest.

Vnitřní struktura dýchacích cest se vyznačuje anatomicky hodnověrným obrazem při jejich fibroskopickém vyšetření.

Jazyk simulátoru má realistický povrch a strukturu odpovídající skutečnosti. Podle potřeby může být objem jazyka zvětšen, aby simuloval různě závažnou obstrukci způsobenou otokem.

Zuby simulátoru jsou vyrobeny z materiálů používaných ve stomatologii, aby vytvářely zcela reálný vjem.

Při násilné manipulaci v dutině ústní a velkém tlaku na zuby může být přednastavena možnost jejich fiktivního vylomení.

Mandibulární část AirSimu obsahuje unikátní pružinu, která dovoluje realistické předsunutí dolní čelisti a otevření úst při zachování fyziologického rozsahu pohybů v příslušných kloubech.

Konstrukce krku je vyvinutá zcela nově, aby umožňovala věrný předklon a záklon hlavy.

Použité materiály poskytují vysokou odolnost proti opotřebení a zároveň umožňují snadnou manipulaci s modelem. Trvanlivost a pevnost materiálů je zajištěna příměsí karbonových vláken. Modely mohou být snadno přemísťovány v lehkých transportních obalech.

Výrobek je anatomicky věrnou kopii skutečných dýchacích cest a zároveň zajišťuje jejich velmi dobrou těsnost, díky níž se stává AirSim nepostradatelným pomocníkem pro nácvik zavádění všech v současnosti dostupných supraglotických pomůcek pro zajištění dýchacích cest, např. laryngeálních masek, tubusů apod.

AirSim je neocenitelnou pomůckou pro nácvik laryngoskopie, endotracheální intubace, koniopunkce, fibroskopického vyšetření nebo zavádění endotracheální rourky s dvojitým lumen.

Simulátory Airsim

Modelová řada simulátorů AirSim je založena na výjimečné anatomické věrnosti výrobků, které umožňují kvalitní výcvik profesionálů v postupech zajišťování dýchacích cest.

Výrobky AirSim se stávají simulátorem volby pro široké spektrum zákazníků v různých oborech: