Filtrační čerpadla

Filtrační čerpadla

Firma Serfilco nabízí široký sortiment filtračních aparátů, které vyhovují všem aplikacím u desek plošných spojů, v galvanice a v chemickém průmyslu.

Jednotky mohou být provedeny z různých materiálů jako je PVC ( 60°C), PP ( 80°C), CPVC ( 93°C), a PVDF ( 100°C), aby byla zajištěna kompatibilita s chemikáliemi u všech procesů. Materiál CPVC je skoro univerzálně kompatibilní s pokovovacími procesy. Je také levnějším řešením pro chromování a chemický nikl než materiál PVDF.

Filtrační aparáty se dodávají jako jednotky s jednou filtrační vložkou 1x4” (0,5 m 3/hod.) nebo až 26x40” cartridges (65 m 3/hod.) a mohou být dodány s různými čerpadly – s magnetickou spojkou, s přímým pohonem s mechanickou ucpávkou nebo vertikálními bezucpávkovými čerpadly. Vhodný výběr může přinést zvláštní výhody Vašemu procesu. Sdělte nám Vaše požadavky a specialisté na aplikace firmy Serfilco Vám poradí s požadovaným průtokem, materiálem konstrukce, velikosti otvorů filtru atd.

Výše uvedené nákresy znázorňují, jak může být vertikální čerpadlo připojené: buď přímo v nádrži nebo mimo ní. K systému mohou být také připojeny uhlíkové čisticí komory (na obr. vpravo). Toto nabízí levnou, ale účinnou metodu průběžného nebo periodického odstraňování organických nečistot z pokovovacích lázní a jiných chemických roztoků.